< מעגל מתופפים - אסימון

מעגל מתופפים

רוצים ליצור אווירה שמחה באמצעות אמצעים יותר מיוחדים? רוצים לרגש את בעל השמחה? שלבו באירוע שלכם מעגל מתופפים ותיחשפו לחוויה ברמה אחרת שתיזכר לשנים רבות.
נגינה על תופים בשקיעה

כוח המוזיקה

מוזיקה אינו רק כלי שגורם לאנשים לצאת ולרקוד או להיזכר בשיר, למוזיקה ישנה השפעה ישירה על מצב הרוח ועל הבריאות. מחקרים רבים מצביעים כיצד מוזיקה משפיעה לחיוב על ההרגשה של אנשים הן בהיבט הפיזי והן בהיבט הנפשי. עוד מחקרים מראים שכאשר מתנגנת מוזיקה הרמונית גם גבישי המים מתעצבים לידי צורות יותר סימטריות ויפות לעומת מוזיקה שאינה הרמונית. כך שבחירה במעגל מתופפים תהווה בחירה מושכלת אם רוצים להרים את המורל וליצור חוויה ייחודית.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:
מעגל מתופפים

אטרקציה מסוג אחר

כאשר מדובר באירוע מרגש כגון בר מצווה או חתונה, או אפילו פשוט אירוע שנועד לחבר בין אנשים ולהעלות את המורל, אין תחליף לאופציה של מעגל מתופפים. אופציה זו מהווה שילוב של מוזיקה הרמונית ואנרגטית עם קישורים רוחניים עמוקים. כאשר השופרות והדרבוקות משלבות את צליליהן, קשה להישאר אדישים ולא לפתוח בתנועות ריקוד שזורמות עם הקצב שהם מכתיבים. כיום ניתן למצוא מעגל מתופפים לבת מצווה או מעגל מתופפים לבר מצווה. אופציות אלו מעניקות דגש לבני השמחה ומצליחים לחבר בין כל הגילאים והעדות. חוץ מהמוזיקה המרגשת מדובר גם במקצוענים עם נשמה שבאים לשמח, כך שניגון תוך כדי התנועה יוצר את אפקט עוצמתי.

חוויה וזיכרון

כיום ידוע שהחושים הם שאחראים לזיכרון ולקישור בין אסוציאציות. כך גם כאשר מדובר במוזיקה של מעגל מתופפים לבר מצווה. בעוד שנים כאשר הנער יגדל, בכול פעם שייצא לו להיות נוכח באירוע עם מעגל מתופפים הוא יחזור אל האירוע המרגש שלו ובכך יחווה אותו מחדש. מעגל מתופפים לבת מצווה מומלץ במיוחד אם רוצים לרגש וליצור זיכרונות מתוקים. בצלילי השופרות והדרבוקה יש כוח קמאי שבזמן הנגינה מחבר את נפש האדם לכדי התעצמות רוחנית, ובכך עולה מפלס האנרגיות והחיבור לאירוע.