< מתנפחים - אסימון

מתנפחים

עד לפני שנים לא רבות, אם היו רוצים לאפשר לילדים ליהנות מקפיצה במתנפחים, הרי שהיה צורך לנסוע למקום שבו קיימים המתנפחים האלה. אבל כיום, מגוון רחב של מתנפחים למכירה עומד לרשותו של כל מי שחפץ.

מי יכול להיות מעוניין באופציה של מתנפחים?

כל מי שיש לו בית פרטי עם חצר רחבת ידיים וכמובן ילדים בגילאים המתאימים, יכול להתעניין ברכישה של מתנפחים למכירה. כאשר צריך לקחת כמה ילדים למקום שבו צריך לשלם דמי כניסה, אחרי כמה פעמים כבר מדובר בעסקה יקרה, ויותר כדאי מבחינה כלכלית לחשוב על מתנפחים למכירה, שהעלות שלהם תחזיר את עצמה אחרי תקופה לא ארוכה של שימוש תכוף. על זה אפשר להוסיף ילדים נוספים שיגיעו לקפוץ וליהנות – קרובי משפחה, חברים של הילדים, שכנים ועוד – ובהחלט קיבלנו משוואה כדאית לגמרי של מתנפחים למכירה שכדאי ושווה לתחזק בבית, בחצר הפרטית.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

קהל יעד נוסף שכדאי לו לשקול מתנפחים למכירה הוא אנשים המתפרנסים מהפעלות ילדים בימי הולדת או באירועים משפחתיים. אמנם אנשים אלה משכירים את המתנפחים, אך לפעמים הם בעצמם נאלצים לשכור ממישהו אחר ואז הרווח שלהם יורד. אם הם יבדקו את האופציות של מתנפחים למכירה הם יכולים להרוויח מכל הכיוונים – הם לא יהיו תלויים באדם אחר כדי לשכור ממנו את המתנפחים, הרווח שלהם יגדל וגם כאן ההוצאה הראשונית תחזיר את עצמה תוך כמה שכירויות, וגם תהיה להם האופציה של להשכיר את המתנפחים שלהם למי שאינו יכול לקנות מתנפחים למכירה.

כיף לילדים, שקט להורים

אין ילד שלא אוהב להשתעשע וליהנות במתקנים מתנפחים. זו הזדמנות מצוינת לילדים לקפוץ, להשתולל ולהוציא אנרגיה בדרך שאין לבצע אותה בבית. כאשר לא יורד גשם, תמיד המתנפחים יהיו האופציה המועדפת על הילדים לבלות שעות רבות של כיף. גם ההורים אוהבים שהילדים שלהם משתוללים על המתנפחים, כי אז הם יכולים לשבת להם בנחת בצד, בלי להשגיח מקרוב מדי. כשמדובר במתנפחים למכירה, כאלה שכבר ממוקמים בגינה או בחצר של המכר או השכן, הרי שמדובר בבילוי כפול – של הילדים בנפרד וזה של המבוגרים!

יחד עם זאת, אסור לשכוח שקיימים גם לא מעט חסרונות למתנפחים למכירה: כאשר יש חשש למזג אוויר שאינו מתאים לניפוח המתקנים, יש צורך לקפל אותם ולשמור עליהם היטב שלא ייגרם להם שום נזק. בעת הצורך יש לנפח שוב, ומדובר במשימה לא קלה.