< השכרת ציוד לאירועים - אסימון

השכרת ציוד לאירועים

עולם האירועים עובר בשנים האחרונות תהפוכה קלה. אם פעם בכל אירוע היינו מחפשים מסעדה או אולם לחגוג בהם כיום יותר ויותר אנשים בוחרים לחגוג את האירוע בביתם ולשם כך נעזרים בחברה להשכרת ציוד לאירועים. מאמר זה בה לעזור לכם להבין כיצד בוחרים את החברה עימה לעבוד.
השכרת כלי הגשה לאירוע שלך

לא מזמן היה יום הולדת לאשתי, והיא באה ואמרה שהיא רוצה שנעשה מסיבה מאוד גדולה בבית שלנו, כי יום הולדת 50 זה כבר יום הולדת רציני. האמת היא, שהיא קצת הפתיעה אותי, כי אשתי, במשך כל השנים שאני נשוי לה, מעולם לא התייחסה בכלל ליום ההולדת שלה. יחד עם זאת, הסכמתי איתה שמדובר על יום הולדת חשוב, ולכן שמחתי מאוד על כך שהיא רוצה לעשות מסיבה. מייד אמרתי לה שאני אהיה אחראי על כל הצד הלוגיסטי של העניין, ובראש ובראשונה זה אומר שהייתי צריך למצוא חברת השכרת ציוד לאירועים.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

היה ברור לנו שאנחנו מעוניינים לקיים את האירוע אצלנו בבית, מכיוון יש לנו בית מאוד גדול עם גינה נפלאה, והיה לנו ברור שאנחנו ממש לא רוצים להתחיל לקנות ציוד לאירוע. מה הטעם לקנות כל כך הרבה כסאות ושולחנות אם לערב אחד אם אפשר פשוט לפנות לחברת השכרת ציוד לאירועים?

כיצד לדעת באיזה חברה לבחור?

מייד התחלתי לדבר עם כל החברים שלנו, כי רציתי לדעת האם למישהו מהם יש איזו המלצה על חברת השכרת ציוד לאירועים. האמת היא ,שלכל אחד מהם הייתה המלצה אחרת, והתחלתי להרגיש שמרוב המלצות אני רק הולך ומסתבך.

בסופו של דבר החלטתי לעזוב את ההמלצות של כולם, והחלטתי להתחיל לבדקו בעצמי את הנושא של השכרת ציוד לאירועים באינטרנט. גיליתי שלכל חברה שמכבדת את עצמה ורוצה להיות חברה מוצלחת בתחום יש אתר אינטרנט מעולה, כך שאת כל המידע שהייתי זקוק לו, הוצאתי מאתרי האינטרנט. קראתי המון דעות והמלצות של גולשים אחרים לגבי חברות כאלה ואחרות של ובסוף פניתי לחברה אחת.

בחירת חברה מקצועית

הפגישה שלי עם חברת השכרת ציוד לאירועים הייתה מאוד טובה. הם עשו עלי רושם של אנשי מקצוע טובים. אומנם זה נכון שהצעת המחיר שקיבלתי מהם נראתה לי מעט גבוהה, אך החלטתי שאני לא רוצה להתווכח או להתמקח על המחיר, ובו במקום סגרתי איתם על עסקה. חברת השכרת הציוד לאירועים שאיתה סגרתי על העסקה הביאה לנו את כל הציוד הביתה בדיוק ביום ובשעה שקבעתי איתם, כך שיצאתי מאוד מרוצה מכל העניין. אשתי מאוד נהנתה במסיבה שלה, ואני חושב שמבחינה לוגיסטית הכול היה מעולה, כי כל הציוד ששכרנו מהחברה היה טוב, כך שלא היה חסר לנו דבר במשך המסיבה הנפלאה שלנו.