< חתונות - אסימון

חתונות

מתחתנים? מזל טוב! אבל האם לשפוך את כל החסכונות על החתונה? איזו מוזיקה כדאי שתהיה בה? כמה האוכל באמת חשוב כחלק מהשמחה? כמה טיפים רלוונטיים.
פרחים

חתונה היא אחד האירועים המרגשים ביותר בחיים, אירוע בו אנו נשבעים אמונים לבני זוגנו ונהפכים לאיש אחד בדרך להקים משפחה עם נפשות נוספות. הפקת חתונה היא לא דבר של מה בכך ומצריכה מאמץ פיזי כמו גם מאמץ נפשי רב אך בסופו של דבר מה שלא יהיה הערב המיוחל מגיע ואיתו הרגעים החשובים ביותר.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:
מסיבה

המוזיקה היא בשביל האורחים

זוגות רבים טועים ונותנים דגש על מוזיקה כלבבם אך הם אינם נותנים מספיק את הדעת על סוג המוזמנים, גילם ועדתם. כל אחד היה רוצה שירקדו אצלו בחתונה ושהיא תהיה החתונה השמחה ביותר עלי אדמות, אז רגע לפני שאתם סוגרים עם תקליטן או להקה תעצרו רגע ותחשבו: מיהו קהל המוזמנים שלכם? האם הוא ברובו אשכנזי או מזרחי? מה טווח הגילאים הממוצע? נכון שתמיד חלמתם על מוזיקה מסוימת בחתונה שלכם אך אם היא לא תתאים לקהל שלכם לא יהיה מי שירקוד…

אומנם חתונה אבל לא צריך לפשוט את הרגל!

עצה מהמומחה: אל תוציאו סכומי כסף מיותרים בידיעה שהצ'קים כבר יכסו. ראשית, במקרים רבים הצ'קים לא מכסים את עלות החתונה מה שעלול להכניס אתכם לבעיה מיותרת ושנית, למה לא להתחיל את החיים עם סכום כסף נחמד בצד? למה "להשתולל" ולזרוק הכול על החתונה.. עצרו רגע, אפשר להפיק חתונה שמחה ומיוחדת גם בלי לפשוט את הרגל. תכנון נכון, מיקוח עם נותני שירות וקצת ראש פתוח ישאירו אתכם עם מזומנים בכיס ולא עם מינוס בבנק.

המוזמנים צועדים על קיבתם

כמו בצבא גם בחתונה המוזמנים יצעדו או יותר נכון ירקדו על קיבתם, אז כן, תשקיעו באוכל איכותי אבל גם פה… אין צורך להגזים. מה שכן חשוב הוא להתאים כשרויות עד כמה שניתן ובהתאם לתקציב