< טבעות אירוסין - אסימון

טבעות אירוסין

אומנם נהוג לחשוב שמקומה של טבעת האירוסין מעט פחות חשוב מטבעת הנישואין, אך יש אנשים שהיא מסמלת עבורם הרבה מאוד. הכוח של טבעת האירוסין נובע מהכוח של הראשוניות של הקשר, הטבעת מסמלת את הרגע בו הוחלט על עתיד משותף, מסמלת את הרגע בו נשאלה השאלה וניתנה התשובה. כמו כן טבעות זו בהרבה מן המקרים נבחרות ע"י הבעל כיוון שהיא לרוב מהווה גורם של הפתעה, ואילו טבעת הנישואין נבחרת ע"י האישה ובכך פחות סנטימנטלית.
עתידה של טבעת האירוסין להיות על האצבע לאורך זמן

כיצד בוחרים טבעת אירוסין?

כל גבר שעבר את מכשול בחירת הטבעת יכול לספר שמדובר במשימה לא פשוטה ומאוד מחייבת. טבעות אירוסין אינן עוד טבעת, אלא טבעת שעתידה להיות על האצבע לאורך זמן. על כן יש שלקלוע לטעם האישה ובמקביל לשמור על ייחוד. על כן תמיד מומלץ לדבר עם האישה המיועדת על הטעם הכללי שלה בטבעות, יש להתייחס לגודל, לצבעים, לרוחב, לצורות וכדומה. בנוסף אף פעם לא מזיק להיעצר ליד חלון ראווה ולהשוות דעות לגבי הנראות שלהן, כך שמתקבל מושג כללי לגבי הכיוון הרצוי, ומפה יש להמשיך לבד ולקלוע לטעם שכבר יותר ברור.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

מתי מציעים?

טבעות אירוסין הולכות יד ביד עם רגע ההצעה. על כן יש לדאוג שאם מתכוונים לשאול את השאלה בטיול הקרוב לחו"ל, יש לדאוג שהטבעת תהיה מוכנה בזמן. לא פעם הזוג כבר בשל לשלב האירוסין אך השאלה אינה נשאלת כיוון שעדיין לא נמצאה הטבעת המיועדת, מקרים אלו מובילים לתהיות מצד האישה ולחוסר אורך רוח. על כן יש למצוא את המינון הנכון, כלומר כן לחפש בצורה יסודית ולא להתפשר, אך מצד שני אין להימרח עם המשימה יותר מדי זמן.

לבד או ביחד?

הרבה גברים פשוט מודים מראש שכל עניין מציאת טבעת האירוסין פשוט גדול עליהם ועל כן הם נעזרים בדמות סמכותית קרובה. דמות זו יכולה להיות חבר קרוב של החתן, חברה של הכלה, האמא של הכלה, האחות של החתן וכדומה. בכול אופן יש לשים לב שהבחירה של אותו פרטנר תהיה מבוססת על בסיס הערכת טעמו העיצובי ולא רק לפי רמת החיבור עמו.