< טבעות נישואין - אסימון

טבעות נישואין

מזל טוב! החלטתם להתחתן. יש הרבה דברים שתצטרכו לארגן לקראת חתונה וביניהם גם קניית טבעת נישואין. עם מגוון כל כך גדול הכנו עבורכם מדריך לקניית טבעת נישואין.
מבחר טבעות הנישואין הקיים בשוק גדול וחשוב לוודא שהיא כשרה ומתאימה לטקס זה

פשטות

המסורת היהודית קובעת כי החתן מקדש את הכלה עם טבעת פשוטה ועגולה, שנקנתה מכספו בלבד. כיום ניתן לשלב כל מיני עיצובים בתוך הטבעת אך יש לקחת בחשבון שהטבעת תהיה עגולה ועשויה כולה מקשה אחת (ללא חיבורים).

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

חומר

על פי רוב קונים טבעת נשואים מזהב צהוב. עם זאת זוהי הבחירה הקלאסית וכיום אנו רואים יותר ויותר אנשים בוחרים בטבעת מזהב לבן.

עיצוב אישי

יש אפשרות לעצב את הטבעות באופן אישי על מנת שיהיו תואמות זו לזו. היתרון של כיוון זה הוא ביכולת ליהנות מעיצוב שהוא חד פעמי וקיים רק עבור שניכם במיוחד.

זמן

יש להזמין את טבעות הנישואים לכל הפחות חודש לפני מועד החתונה על מנת שיהיה מספיק זמן לבצע תיקוני גודל או פגמים שאתם עשויים למצוא בטבעות. כדאי לקחת בחשבון כי רוחב האצבע עלול להשתנות מזמן המדידה לזמן החתונה בשל הבדלי טמפרטורה ולכן יש להשאיר מקום לטבעת להיות מושחלת בנקל על האצבע בזמן המדידה.

אלרגיות

על מנת למנוע אי נעימות כדאי לקחת בחשבון מראש אלרגיות לסוגים של מתכת שיש לאנשים לפעמים ושיכולים ליצור גירוי לא נעים.

רצוי לבחור טבעת נישואין שתשתלב היטב עם טבעת האירוסין. אם מדובר בטבעות זהב מומלץ לבחור בטבעות בעלות שיעור קראט זהה על מנת לקבל גוון ואיכות אחידים. אפשרות נוספת היא חריטת חריצים בשתי הטבעות כך שיתחברו לכדי טבעת אחת על האצבע. זהו יתרון של עיצוב כמו גם של נוחות. מסורתיים יוכלו לשלב זהב צהוב בטבעת להשגת אפקט קלאסי יותר. והחדשנים יוכלו לשלב זהב אדום הצובר בפופולריות בזמן האחרון. כך או כך מדובר באירוע חד פעמי (כך אנו מקווים) והטבעת אמורה ללכת איתנו כל החיים כך שחשוב שהיא תהיה נוחה במיוחד.