< נעלי כלה - אסימון

נעלי כלה

כל כלה רוצה להיראות ולהרגיש במיטבה ביום חתונתה מכף רגל ועד ראש. משום כך כל פריט ופריט בהופעתה של כלה הוא חשוב מאין כמוהו.
על איכות לא מתפשרים

מוצר חשוב

נעלי כלה הן מוצר חשוב מכמה סיבות. הסיבה הראשונה והברורה היא שהן משלימות את ההופעה של כל כלה ומשום כך הן צריכות להתאים בצורה מושלמת למראה הכללי של הכלה וכמובן לשמלה. על הנעליים להשלים וליצור המשכיות עם השמלה של הכלה ומשום כך בחירת הנעליים אינה משימה פשוטה כלל וכלל. רכיב שני שהופך את ההחלטה על בחירת נעלי כלה למורכבת עוד יותר הוא כמובן נושא הנוחות. נכון שנשים רבות הוציאו מכלל שימוש את המילה נוחות, אולם במקרה של חתונה המצב הוא מעט שונה.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

נוחות

נעלי כלה ישמשו אותנו בערב החשוב ביותר שלנו ולכן עליהן להיות גם נוחות. משום שכלה עומדת שעות ארוכות על הרגליים ואמורה לרקוד עד לשעות הקטנות של הלילה, נוחות משחקת כאן תפקיד חשוב. במעמד החופה הכלה צועדת כשהיא מלווה במבטי כל הנוכחים והרגע מונצח כמובן במצלמות, ומשום כך נעליים נוחות שיאפשרו לכלה יציבה נכונה הן חשובות פי כמה. כדי להתגבר על המכשול הזה כדאי לבחור נעליים שמאפשרות לשלב בין השניים.

סגנון

נוחות וסגנון אינם דברים שלא הולכים יחד. ניתן למצוא נעליים מעוצבות ואלגנטיות שייצרו תחושה יוקרתית ויאפשרו לכלה גם לנוע בנוחות לפחות בשלב של קבלת הפנים והחופה. להמשך הערב ניתן להחליף את הנעליים בנעליים נוחות יותר שיהיו נמוכות מעט ויאפשרו לכלה לרקוד ולפזז אחרי שהשיגה את המראה המושלם הראשוני. בדרך זו משיגה הכלה שתי ציפורים על רגל אחת כאשר היא מייצרת מראה שונה לגמרי בחלק השני של החתונה. גם כאן יש לבחור נעליים שיתאימו באופן מושלם לשמלה ולמראה הכללי.

חשוב להקפיד לא לעשות ניסיונות מרחיקי לכת בחתונה. אם את לא רגילה ללכת על עקבים, יום החתונה אינו היום לעשות זאת. בחרי נעליים שיהלמו את גופך, אופייך וטעמך וללא ספק תהיי הכלה המיוחדת ביותר בעולם.