< עיצוב חופה - אסימון

עיצוב חופה

הכניסה לחופה היא האירוע המרכזי בכל חתונה. לכן, חלק גדול מהזוגות בוחרים לעצב את החופה בדרך ייחודית, מקורית ויצירתית ולצורך כך מתייעצים עם מעצבים מומחים
התאמה אישית עבור כל זוג

זוגות רבים הבאים בברית הנישואים משקיעים זמן ומחשבה בעיצוב חופה ייחודית. יש המפקידים את מלאכת העיצוב בידי מעצבי אירועים מנוסים, אלה יכולים להציג לזוג מאגר תמונות של חופות מעוצבות ולבנות את החופה שהזוג בחר, או לחלופין, לבנות חופה מותאמת אישית במיוחד לזוג.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

מעבר לעיצוב החופה עצמה, נוהגים להשקיע מחשבה גם בעיצוב הבמה עליה עומדת החופה, ובעיצוב השביל עליו צועדים החתן והכלה. לאלה, מוסיפים סידורי פרחים, פנסים או נרות לצד הבדים המסורתיים.

חופה במראה טבעי

רבים רוצים להעניק לחופה מראה טבעי ומבקשים לבנות חופה מסנדות או מעץ טבעי מהוקצע. לעמודי העץ הטבעיים מחברים את הפרוכת ולרוב מקשטים ומעצבים אותה עם בדים לבנים מתנופפים, עם פרחים ועם אלמנטים עיצוביים אחרים המשדרים טבעיות.

סגנון מסורתי

עיצוב חופה מסורתית נהוג בחתונות רבות. בחופה זו משתמשים בעצים מהוקצעים ואליהם קושרים את הפרוכת המסורתית . בדרך כלל מחזיקים את העצים ארבעה בני משפחה או חברים כך שלא מתקינים את העצים באופן קבוע לבמה או לאדמה. גם בחופה מסורתית ניתן להוסיף אלמנטים עיצוביים בהתאם לרוח המסורת.

הצבעונית

רוב החופות בנויות מעצים טבעיים ומבדים לבנים. יש המעדיפים להוסיף צבע לחופה ולכלול בעיצוב בדים צבעוניים המתבדרים ברוח יחד עם אלמנטים עיצוביים שונים וצבעוניים כמו פרחים, פרפרים ואובייקטים נוספים, שניתן ליצור בהתאמה אישית לצורך האירוע.

חופה יוקרתית

זוגות אשר מעדיפים עיצוב חופה בעל טעם יוקרתי יזכו לחופה הבנויה מעמודי עץ כבדים וסולידיים או מעמודי מתכת קלסית ומפורזלת. סביב העמודים גולשים בדים לבנים רכים וסידורי פרחים שיעטרו את עמודי החופה וגג החופה. העיצוב הנקי והאלגנטי משדר יוקרה וטוהר.