< שמלות כלה - אסימון

שמלות כלה

שוק שמלות הכלה בארץ מכיל לא רק מאות מעצבים אלא גם מאות דגמים וגזרות של שמלות כלה ולכן אין זה מפליא כי הרבה כלות לעתיד מאוד חוששות משלב בחירת השמלה. המאמר בה לעזור לך להצליח במשימה זו.
בחירת שמלת הכלה הוא שלב לא פשוט

כשחבר שלי הציע לי להתחתן איתו, אחרי חמש שנים שאנחנו ביחד, הרגשתי מאוד מרוצה ושמחה, כי ידעתי שסוף סוף אני יכולה להיות רגועה. הוא אוהב אותי כמו שאני אותו, והוא רוצה ממש כמוני להיות מחויב לי לכל החיים, כך שהרגשתי מאוד מאושרת. יחד עם זאת, כבר ביום המחרת הבנתי שלארגן חתונה זה ממש לא עניין פשוט, והאמת היא, שמה שהכי הטריד אותי, הוא עניין בחירת שמלת הכלה.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:
מבחר רחב של מלות כלה בסגנונות שונים

הקושי בקניית שמלת כלה

הבעיה שלי עם קניית השמלה לחתונה הייתה קשורה להרבה סיבות, כאשר הראשונה שבהן הייתה העובדה שאני בכלל לא הולכת עם שמלות. אני חושבת שבכל אותן חמש שנים שהייתי עם חבר שלי, לבשתי שמלה אולי פעם אחת, וגם זה היה בגלל שהיינו צריכים לנסוע לאיזו חתונה של בת דודה רחוקה. סיבה נוספת שבגללה היה לי מאוד קשה לבחור שמלת כלה, הייתה המחיר. אומנם זה נכון שלא בדקתי כמה זה באמת עולה, והייתי יותר ניזונה משמועות של אנשים, אך היה לי ברור ששמלה לחתונה זה עסק יחסית יקר, ולא היה לי מושג כמה אני מוכנה להשקיע בזה. סיבה נוספת, הייתה שלא רציתי להתחתן באופן מסורתי, ולכן לא הייתי בטוחה בכלל שאני רוצה שמלת כלה רגילה.

בחירת המעצב המתאים

למרות כל החששות שלי ולמרות כל ההתלבטויות שלי, הלכתי עם החברה הכי טובה שלי למעצב שהכין לה את השמלה שלה לחתונה. האמת היא, שאני חושבת שהשמלה שלה הייתה מאוד יפה, ולכן הסכמתי שהיא תיקח אותי לסטודיו שלו, כדאי שאוכל להתרשם מקרוב מכל הנושא של שמלת כלה. המעצב עצמו היה מאוד נחמד, וניכר היה בו שיש לו ניסיון רב, כי הוא היה מסביר פנים ומאוד מקצועי. תוך פחות מחצי שעה מצאתי את עצמי מודדת כל מיני שמלות כלה, ותוך פחות משעה כבר לקחו לי מידות של כל מיני אברים ואורכים בגוף.

יום החתונה

ביום החתונה שלי הייתי יפה, אי אפשר להגיד שלא, ואני אומרת את זה בצניעות גדולה. שמלת הכלה שלי כן הייתה מסורתית, לבנה ויפה, אך היא הייתה בעיני יותר יפה ושונה משמלות אחרות שראיתי. אומנם זה נכון שהיא עלתה לי הרבה כסף, אך בסופו של דבר החלטתי רק לשכור אותה ולא באמת לקנות אותה, כך שהמחיר היה נסבל. כיף להתחתן כשאת מרגישה יפה, וכיף למצוא את בחיר ליבך לבוש בחליפה ומחכה לך.