< עיצוב שיער - אסימון

עיצוב שיער

עיצוב שיער לאירועים נחשב לגולת הכותרת בארסנל היכולות של כל מעצב שיער המכבד את עצמו אך כיצד נבחר מעצב שיער לקראת אירוע?
בחירת המעצב לעיצוב השיער לאירוע היא מלאכה לא פשוטה

עיצוב שיער לאירועים נחשב לגולת הכותרת בארסנל היכולות של כל מעצב שיער המכבד את עצמו. מעצבי שיער טובים מקפידים להיות מיודעים בטרנדים האחרונים ולדעת לעבוד עם שיערה ופניה של כל לקוחה על מנת להעניק לה טיפול טוב בהתאם לתנאי הבסיס שהיא מביאה איתה להוציא ממנה את הטוב ביותר. אך כיצד נבחר מעצב שיער לקראת אירוע?

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

ההבדל בין עיצוב שיער יומיומי לעיצוב שיער לאירועים

ישנם מספר פרמטרים המבדילים בין עיצוב שיער ליום יום ועיצוב שיער לאירועים. וחשוב שמעצב השיער שלנו יהיה בקיא בהם.

פרקטיות

עיצוב שיער ליום יום חייב להיות פרקטי. לא יתכן שנסתובב עם משהו על הראש שדורש כל הזמן תשומת לב וזהירות שכן לא נוכל להתקדם ביום יום עם משהו כזה. לא כך הוא בכל הקשור לעיצוב שיער לאירועים. כאן הדגש הוא על רושם ולא על פרקטיות. באירוע אנו רוצות להרשים את הסיבה לולכן מוכנות לסבול חוסר פרקטיות ונוחות לטובת עיצוב מרשים יותר.

רושם

עיצוב שיער יום יומי לא חייב לסובב ראשים כל הזמן. אין מניעה שהוא יעשה כן אך זה לא משאיר שום מקום לשיפור בעת התכוננות לאירוע. עיצוב שיער לקראת אירוע עם זאת, הוא סיפור שונה לחלוטין. כאן הרושם הוא העיקר. אין סיבה ממשית ללכת למעצב שיער לקראת אירוע אם אין לנו בסופו של דבר קלף מנצח על הראש שמשאיר רושם עז בכל מי שרואה אותו.

זמן הכנה

עיצוב שיער יום יומי צריך להיות מהיר באופן יחסי – לא נוכל להשקיע זמן רב וכסף בכל יום או בכל שבוע שכשל מה שאנו רוצות הוא משהו ללכת איתו לעבודה או לחברות. כשאנו מתכוננות לאירוע חשוב אנו מוכנות להקריב יותר. ולכן סביר בהחלט שנשקיע גם זמן רב וגם ממון בעיצוב השיער על מנת ליהנות מהטרנדים העולמיים האחרונים.

עכשוויות

כל אישה הולכת ביום יום עם מה שמתאים לה וזה לא חייב להיות חדשני או פורץ גבולות. דווקא באירוע נרצה ליהנות מהפגנת הטרנדים העולמיים העדכניים ביותר על שיער ראשנו.