< קייטרינג לאירועים - אסימון

קייטרינג לאירועים

למעוניינים באירועים פרטיים בחיק הטבע יש הרבה למה לדאוג. אחת הדאגות המרכזיות של אירוע כזה הינו המזון- התשובה לכך היא קייטרינג מחברה איכותית, אמינה ומומחית.
הכנת המנות לפי ההגשה

אירועים פרטיים בטבע אולי נשמעים כמו חלום שמתגשם, אך ארגונם יכול להפוך בקלות לסיוט מתמשך- בין חיפוש כל אותם דברים "רגילים" לאירוע שהייתם אמורים לעשות ממילא כגון השכרת או רכישת בגדים, איפור, תכשיטים, צלמים ומעצבים למקום – תצטרכו לחשוב גם על הפריטים החיוניים כגון גנראטורים, שירותים ניידים, תאורה, מערכות למוזיקה ועוד. מדובר על עבודה כפולה ולא פשוטה בכלל- וזה עוד לפני שהתחלנו לדבר על הדבר החשוב ביותר באירוע: האוכל.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:
תהליך הכנת המנה

אוכל באירועי חיק הטבע הוא נושא בעייתי למדי: ישנה בעיתיות לאחסן אותו, להגיש אותו בטמפרטורה והאופן הנכון וכמובן להפטר מהשאריות בסיום האירוע. הפנייה אל קייטרינג לאירועים פרטיים בחיק הטבע במקרה כזה היא פשוט הכרחית. מעבר למזון טעים, טרי ובכמויות גדולות שלעולם לא הייתם מצליחים לבשל בעצמכם

חברת קייטרינג טובה מספקת לכם גם ציוד לאחסון המזון עד ההגשה, חימומו או שמירה על חומו ואפילו אפשרויות להפטר באופן נכון משאריות המנות. חברות קייטרינג רבות מאפשרות לכם, כחלק מהשירותים שלהם, להשכיר גם ציוד: סכו"ם, צלחות וכוסות איכותיים ויפיפיים- כלי הגשה גדולים וכל מה שבניהם.

העובדה שאינכם צריכים לדאוג לכלים אולי נשמעת זוטרה, אך מדובר על הקלה של ממש בכל הנוגע אל ארגון האירוע: רק תחשוב על עצמכם מנסים להפטר מכל אותו ציוד בסיום הערב, או לצורך העניין, מוציאים סכומי כסף גדולים ומיותרים כדי לרכוש אותם עבור האירוע מלכתחילה. בחירת קייטרינג איכותי במקרה של אירועי חוץ הוא עניין של הכרח.

האורחים המגיעים אל האירוע שלכם מניחים את הבריאות שלהם בכף הידיים שלכם- ואסור לכם לזלזל בכך. אוכל שלא מאוחסן נכון יכול להתקלקל במהרה- ולא רק לגרום לעוגמת נפש באירוע עצמו אלא לסכן את בריאות הסועדים שלכם.