< פסיכומטרי - אסימון

פסיכומטרי

כל מי שניגש אי פעם למבחן הפסיכומטרי יודע שאי אפשר באמת להתכונן. אף פעם אי אפשר לדעת אילו סוגים חדשים של שאלות יישאלו או על איזה תחום יינתן הדגש. לכן, מי שרוצה להגדיל את הסיכוי לקבל ציון גבוה חייב להתרכז בדבר אחד בלבד – תרגול פסיכומטרי. רק באמצעות תרגול מאסיבי וממושך יוכל המועמד לסגל לעצמו שיטות וטכניקות מהירות למענה על השאלות במבחן ובכך גם להכיר את מגוון סוגי השאלות שקיימים כיום.
הצלחה בבחינת פסיכומטרי

הכנה לפסיכומטרי

באופן שכזה יכולה גם לעזור מאד מהצד של העלאת הביטחון העצמי של הנבחן, מפני שמיומנויות המענה המהיר על שאלות ילכו וישתפרו עם הזמן והוא יגיע מראש למבחן עם ביטחון עצמי גבוה, אופטימיות גבוהה וגישה חיובית חשובה.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:
תרגול פסיכומטרית

קיים כיום מגוון רחב מאד של שיטות לתרגול בטרם המבחן עצמו. ישנם ספרים רבים המשווקים על ידי מוסדות לימוד או כאלה שניתן לרכוש באופן עצמאי, ניתן להירשם לקורס ולהיעזר במתרגלים המצטיינים ואופשר גם למצוא ברשת האינטרנט מבחנים לדוגמא, שאלות שונות, מבחנים בתנאים אמיתיים עם מדידת זמן ועוד. כל אלה מטרתם אחת – הכנה לפסיכומטרי בצורה הטובה ביותר האפשרית לכל מועמד ללימודים גבוהים.

כדאי מאד שכל מועמד יתחיל את לבצע תרגול פסיכומטרי מוקדם ככל האפשר על מנת להשאיר לו די והותר זמן פנוי במידה ויזדקק לעזרה כלשהי. כאשר יש לו מספיק זמן הוא יכול להתרכז בנושאים שקשים לו יותר ולעבור במהירות (או אפילו לדלג) על נושאים שבהם קל לו יותר או נושאים שהוא חזק בהם יותר.

כך או אחרת, למרות שמדובר באופנה נפוצה, לא מומלץ להיבחן בבחינה הפסיכומטרית ללא כל הכנה אלא לפחות לבצע הכנה מינימלית של הנושאים, ביצוע לפחות מבחן אחד תחת תנאי לחץ זמן או לקרוא קצת ספרים שמספרים אודות התפתחות הבחינה מהשנים הקודמות.