< חברת בנייה - אסימון

חברת בנייה

קניית דירה היא אולי הצעד הגדול והיקר ביותר עבור מרביתנו. כיצד נבטיח כי כספנו יושקע בדירה איכותית ובחברת בנייה מתאימה? על כך במאמר הבא.
כשאנו ניגשים לבחור את חברת הבנייה עבור בית חלומותינו כדאי לבדוק תחילה כמה דברים

חלום הדירה הולך ומתרחק מאיתנו כך זה נדמה לעיתים. כשמחירה של דירה במשכורות הוא כמעט כפול מזה של מדינות מקבילות ב- OECD נדמה כאילו לא נצליח. ואולם הישראלים הינם גם עם נחוש ביותר אשר יודע להתמודד עם אתגרים. בגלל המחיר היקר כל כך של נדל"ן בארץ חשוב יותר היום מאשר אי פעם שתבדקו טוב היכן אתם משקיעים את כספכם. קיבצנו עבורכם מספר בדיקות פשוטות יחסית שניתן לעשות בטרם תקנו דירה.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

בדיקת התנהלות חברת הבנייה

בדקו את חברת הבניה. ודאו שמדובר בחברת בניה רצינית ואיכותית אשר ביצעה מספר עבודות. חפשו היכן הם בנו ומה המוניטין שלהם ברשת האינטרנט. האם הם מוסרים דירות בזמן? האם הדירות שלהם נחשבות איכותיות או שהן מגיעות עם הרבה תקלות. האם כאשר יש בעיה בדירה חברת הבניה יודעת לקחת אחריות ולתקן או לפצות? כל אלה שאלות שמוטב כי תשאלו עכשיו ולא אחר כך.

גשו לראות פרויקטים של חברת הבניה. התרשמו מהמבנים של חברת הבניה בדגש על מבנים ישנים כדי לראות כיצד הם מתמודדים עם פגעי הזמן. במידת האפשר שוחחו עם דיירים המתגוררים בדירות אילו כדי לשמוע ממקור ראשון האם סטנדרט הבניה איכותי והאם חברת הבניה לוקחת אחריות על בעיות. חשוב להבין שאין דבר כזה בניין שנמסר ללא בעיות בכלל והדגש כאן הוא בעיקר על לקיחת האחריות וביצוע התיקונים לאורך זמן.

בדיקת מוניטין

בדקו את המוניטין של חברת הבניה בגוגל. האם אנשים מעידים עליה דברים חיוביים וטובים או שיש תלונות רבות. על מה התלונות בדרך כלל. במידה ותקפידו לבצע בדיקות פשוטות אלה הדבר יסייע בעדכם להימנע מבניינים בסטנדרט נמוך וקשירת קשר עם חברה לא רצינית אשר עלולה להסב לכם עוגמת נפש רבה. שמרו על ההשקעה שלכם. בהצלחה.