< פינוי בינוי - אסימון

פינוי בינוי

פינוי בינוי הוא מהלך שבו מחליטה רשות עירונית להרוס מתחם של בניינים ישנים על מנת לבנות חדשים במקומם. הדבר הוכרז לראשונה על ידי מדינת ישראל בשנת 1998.
פינוי בינוי - כולם מרוויחים!

הקשר שנוצר בין יזם לבעלי דירות

לאחר ההחלטה של הרשות העירונית (בהתאם לחוקי משרד השיכון ותוך הוצאת צו רלוונטי התקף לשש שנים), פונים יזמים בתחום הנדל"ן אל דייריו של בניין מגורים הלוקח חלק בתכנית של פינוי בינוי ומנסים לעניין אותם בהצעתם לגבי בניית בניין חדש במקום זה שהם גרים בו כעת.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

הרעיון הוא קבלת דירה חדשה לדיירי הבניין תוך 3 שנים. כך הדיירים ישוכנו במקום אחר (ויקבלו שכר דירה במהלך הזמן הזה), ויחזרו לבניין בו הדירה החדשה שלהם גדולה ויקרה יותר. היזם מרוויח משאר הדירות שבנה ואותן הוא משווק לציבור הרחב.

שמירת האינטרס והביטחון של הדיירים

לא קשה להבין עד כמה דייר פשוט שהוא אדם מן הישוב יכול להתקשות בהבנת הצעתו של היזם (שעובד עם עורכי דין והינו בעל ניסיון רב בעסקאות מעין אלה). לכן חשוב שיהיה מישהו שישמור על האינטרס של הדיירים כדי שהללו באמת יזכו בדירה שתשדרג להם את איכות החיים.

משרד עורכי דין שמקיים קשר עם מנהל מקרקעי ישראל לגבי יישום החלטות פינוי בינוי יכול לשרת היטב את דיירי הבניין כשעובדי המשרד דורשים בטוחות שיוצגו לדיירים ומלווים אותם עד למסירת הדירה החדשה, תוך בדיקת רישום הדירה בלשכת רישום המקרקעין של מדינת ישראל.

היתרון העצום של ניסיון רב בתחום

על מנת להציג לבעלי הדירות בפרויקט של פינוי בינוי שירות איכותי באמת על משרד עורכי דין להיות בעל ניסיון רב בתחום זה. ניהול התהליך לבחירת היזם הנכון, עריכת מו"מ על כל סעיפי ההסכם, ודרישת כל הערבויות שנחוצות למהלך כזה, הם דברים שמדגישים את חשיבות הידע והניסיון גם יחד.

עוד מרכיבים שמראים עד כמה חשוב להכיר את הנושא לעומק הם הסדרת השעבודים, היבטי המיסוי, ליווי אל מול הבנק שנבחר ללוות את הפרויקט, מענה על כל שאלה של כל דייר ועוד. כך נהנים הדיירים ממעבר חלק של תקופת פינוי בינוי בזכות משרד מנוסה מאוד ובעל רצון אמיתי לסייע בכל רגע ושלב.