< רפואה אסתטית - אסימון

רפואה אסתטית

רפואה אסתטית הוא תחום רחב המתייחס לקשת מאד רחבה של טיפולים וניתוחים אסתטיים, חלקם פופולריים יותר וחלקם פחות. בין הניתוחים הנפוצים ניתן למנות ניתוח להגדלת חזה, למתיחת עור הפנים, ניתוחי אף וכיוצא בזה.
הזרקת בוטוקס הוא אחד מסוגי הרפואה אסתטית הפופולאריים

סוגים שונים של ניתוחים אסתטיים

רפואה אסתטית כאמור כוללת קשת מגוונת של ניתוחים פלסטיים, חלקם מיועדים לנשים בלבד, חלקם לגברים וישנם גם ניתוחים המיועדים לשני המגזרים. ניתוחים אסתטיים המיועדים ספציפית לנשים הינם ניתוח לחיטוב הזרועות, ניתוחי חזה, מתיחות בטן לאחר הריון ועוד. טרם ניגשים לניתוח אסתטי כזה או אחר חשוב להקפיד לבצע מספר הליכים. לאחר שהתקבלה ההחלטה בנוגע לניתוח הנדרש, יש לקבוע פגישת ייעוץ עם המנתח הפלסטי, כמו גם לערוך בדיקות מקיפות במטרה לבדוק את רמת התאמתו של המטופל לניתוח המבוקש.

לקבלת הצעת מחיר ממומחה בתחום:

פגישת ייעוץ מקדימה עם המנתח

פגישה מקדימה עם המנתח הפלסטי תוכל גם לחשוף בפני המטופל את הסיכונים האפשריים במהלך ולאחר הניתוח, מה שיוכל לסייע במסגרת הבחירה בטכניקת הטיפול הרצויה. באופן כללי פגישת הייעוץ נועדה למען תיאום ציפיות בין הלקוח לרופא המטפל, כך שלעתים המטופל יכול לגלות שהתוצאות הרצויות לו לאחר הניתוח אינן בגדר האפשר. אחד מהניתוחים הנפוצים ביותר בתחום של רפואה אסתטית הינו ניתוח להגדלת חזה, שכן כיום פלח נכבד באוכלוסיית הנשים אינן מסופקת מהאופן שבו נראה החזה שלהן.

ניתוחי חזה

התחום של רפואה אסתטית מציע כיום מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים להגדלה או להקטנת החזה. אולם הניתוח השכיח ביותר בתחום הינו ניתוח להגדלת חזה בעיקר בקרב נשים לאחר לידות, המעוניינות להשיב לחזה שלהן את צורתו המקורית. קיימים גם ניתוחים פלסטיים שנועדו לתקן פגמים וויזואליים בחזה כמו למשל חוסר סימטריה, טיפול בפטמות שקועות או ניתוחים לשחזור החזה.

בעבר קהל היעד העיקרי של ניתוחים התחום האסתטיקה היה נשים, אולם כיום ניתוחים אלו מיועדים גם עבור קהל המין הגברי, וישנם אף הליכים ספציפיים המיועדים בפרט עבור המגזר הגברי כגון ניתוח להסרת שיער או להשתלת שיער, ניתוחי חזה, ניתוחי אף ועוד..